GELECEĞİN DAHİLERİNİ YETİŞTİRİYORUZ!

/Upload/images/NelerYapiyoruz/A_New_Design_W2r_-_Made_with_PosterMyWall_W3r.png

İnsanlar hayatları boyunca öğrendiklerinin %70’ini ve edindikleri temel davranışların önemli bir bölümünü 6 - 12 yaş döneminde öğreniyor...

Çocuğunuzdaki potansiyelin farkında mısınız?

Akıl Zeka ve Satranç Eğitim Derneği olarak bizler bu potansiyel dahilinde dahiler yetiştirmeyi  sorumluluk kabul etmekteyiz.

Derneğimiz; (TAZOF)Tüm Akıl Zeka Oyunları Federasyonunun Hatay Temsilciliğini üstlenerek Payas ve Dörtyol’da devam eden eğitimlerine diğer ilçelerde de profesyonel bir biçimde devam etmeyi amaçlamaktadır.

Eğitmen kadromuzu bütüncül bakış açısına sahip, ekip ruhuyla çalışabilen, sorumluluk almaya istekli, çocukları dolayısıyla da insanı seven öğretmenlerden oluşturmaya devam edeceğiz.

Bizler inanıyoruz ki, ilk düğmenin yanlış iliklenmesi misali çocuklarımıza küçük yaşlarda kazandırılamayan davranışları sonrasında kazandırmak zordur.

Çocuklarımızın, Akıl Zeka ve Satranç Eğitim Derneği  bünyesinde yenme, yenilme, rekabet, analitik ve stratejik düşünme, azim, sosyal çevre edinme gibi duyguları bu yaşlarda tatmasının gerekliliğine inanmaktayız.

 “İnsan” yetiştirme gayretimize ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz.

Çocuklarınız Emin Ellerde...

AKIL ZEKA VE SATRANÇ EĞİTİM DERNEĞİ